Wpisu do Lokalnego Katalogu Firm (LKF) możesz dokonać na dwa sposoby:

a) Zadzwoń na nr 798 044 461 lub 508 220 173 i umów się z naszym przedstawicielem, który udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji.

b) Wyślij e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dokładnym opisem Twojej firmy tzn. nazwa firmy, imię i nazwisko właściciela, adres, godziny otwarcia, logo, nr telefonu, adres strony internetowej (jeśli taką posiadasz), krotki opis firmy (co oferuje, w czym się specjalizuje) oraz kilka zdjęć (max 6 sztuk).

My stworzymy Twoją wizytówkę firmową w Lokalnym Katalogu Firm na stronie www.ebiznes.turek.pl oraz wyślemy Ci fakturę do opłacenia w wysokości 49,99 zł (opłata roczna). Jeśli zdecydujesz się na taką opcje prosimy również o przesłanie danych niezbędnych do wystawienia faktury.1. Regulamin ma na celu zapewnienie niezakłóconego, zgodnego z prawem i uporządkowanego korzystania z Serwisu przez Użytkowników.

2. Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmian technicznych w funkcjonowaniu serwisu pod adresem www.ebiznes.turek.pl bez uprzedniego poinformowania bądź konieczności uzyskania zgody Nabywcy. Zmiany takie nie stanowią zmiany treści umowy pomiędzy Usługodawcą, a Nabywcą.

3. Przesyłając formularz zgłoszeniowy Nabywca wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych przez Spółkę jako administratora danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z polskim prawem, w szczególności Ustawą o ochronie danych osobowych.

4. W przypadku niedostępności serwisu Nawigator Biznesu przekraczającej 72 godziny, Usługodawca zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu abonamentowego o czas niedostępności usługi.

5. Strony umowy zobowiązują siebie do informowania wzajemnie o zmianie formy organizacyjno -prawnej lub o zmianie adresu.

6. Zleceniodawca wyraża zgodę na wykorzystywanie swojego logotypu oraz informacji zgłoszonych do Lokalnego Katalogu Firm na potrzeby marketingowe Usługodawcy. Zleceniodawca wyraża także zgodę na otrzymywanie od Usługodawcy informacji o charakterze handlowym.

7. W sprawach nieunormowanych niniejszymi Ogólnymi Warunkami Handlowymi zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

8. Dane osobowe Zleceniodawcy wykorzystywane będą wyłącznie na potrzeby związane z realizacją świadczonych usług.