Beauty Thermal

Dodaj do ulubionych
Kontakt 570 507 514
695 487 427

Opis

O nas

Beauty Thermal – kosmetyka, zabiegi  SPA, wizaż” to nowoczesny salon kosmetyczny oddalony około 100 metrów od głównego rynku w Uniejowie. Właścicielem salonu jest mgr Małgorzata Krzesłowska (27l),  absolwentka między innymi Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie na kierunku: „Malarstwo w technikach scenograficznych – Nowoczesny wizaż i stylizacja”.

Wprowadziła do Uniejowa nową, świeżą jakośc oraz bezcenną wiedzę tzw. „know how”, która od razu doceniły i pokochały Klientki.

Gdzie jesteśmy

Salon „Beauty Thermal” w Uniejowie, ul. Targowa 8A, na swoje usługi przyjmuje rezerwacje pod nr.     tel.  570 507 514 lub 695 487 427, a więcej informacji o salonie można znaleź c na Facebooku, wpisując:  Beauty Thermal

Dbamy o każdego klienta

Doskonała lokalizacja i fundusze unijne choć nieocenione , nie były dla salonu gwarantem sukcesu. Co zatem sprawiło, że „Beauty Thermal”  tak mocno zagościło w sercach klientek?

Przede wszystkim podejście do prowadzenia salonu kosmetycznego. To nie tylko salon kosmetyczny. To w zasadzie miejsce spotkań, tu się bywa i przebywa z ogromną przyjemnością. Poświęca się swoim Klientom maksimum uwagi, gdyż jakość usług jest tutaj kluczowa. Tu wiedza łączy się z pomysłowością, doświadczeniem oraz niebywałą pasją, która widoczna jest w każdym najdrobniejszym działaniu salonu. Nie ukrywajmy - Klientki są tu jak boginie. To miejsce posiada doskonałą renomę oraz zaufanie klientek.

Co oferujemy

„Beauty Thermal” to doskonałe i skuteczne zabiegi na twarz oraz ciało, profesjonalne masaże wykonywane przez doświadczonego fizjoterapeutę, które pozostawiają po sobie nieocenione i warte każdych pieniędzy wrażenie.  Wyselekcjonowane kosmetyki, szyte na miarę potrzeb Klientów, kameralna, miła i profesjonalna atmosfera, przyjazne otoczenie to właśnie tajemnica sukcesu.

Wszystkie najskuteczniejsze i faktycznie istotne dla pielęgnacji naszego ciała. Od podstawowych jak henna, stylizacja brwi i rzęs, stylizacja, paznokci (hybrydy, itp.),  po  mniej i bardziej skomplikowane zabiegi przywracające zdrowy, świeży i młody wygląd skóry. Do dyspozycji klientek jest również lecznicze łóżko do masażu nefrytowego. 

 

Lokalizacja


ul. Targowa 8A, 99-210 Uniejów

Komentarze