Grobud Kaczki Średnie 33A

Dodaj do ulubionych
Kontakt Tel. 693 426 976
Mail: grobud1234@wp.pl

Opis

 Firma Grobud 

Daniel Kominiarczyk

Kaczki Średnie 33 A

62-700 Turek 

Tel. 693 426 976

Mail: grobud1234@wp.pl

 

Godziny otwarcia:

Pn.-pt.  od 9.00 do 17.00

 

O nas

Firma powstała 02 kwietnia 2004 roku, jako jeden z niewielu producentów w regionie. Główną działalnością  jest produkcja oraz handel siatki i panela ogrodzeniowego.

Siatka produkowana jest z wysokiej jakości drutu ocynkowanego i powlekanego, którego jakość gwarantuje firma „Cablex”- producent drutu i kabli z wieloletnim doświadczeniem.

Panele jak i siatka posiadają różnego rodzaju grubości drutu , wielkości oczek  i szeroką gamę kolorystyczną. Sprawia to, że klient ma możliwość dostosowania ogrodzenia w zależności od potrzeb i upodobań.

 

Oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową:

 - siatki,

 - ogrodzenia,

 - słupki,

 - bramy,

 - furtki,

 - kojce dla psów,

 - obejmy,

 - nasadki,

 -  napinacze,

 - przelotki,

 - zamki,

 - zawiasy,

 - drut naciągowy,

 - płaskowniki itp.

Nasze usługi

Zajmujemy się montażem ogrodzeń, słupków, bram, furtek, kojców dla psów, systemów gabionowych, siatek posadzkowych i leśnych. Ponadto firma zajmuje się wykonywaniem i montażem ogrodzeń różnego typu i przeznaczenia, zarówno posesji, działek, boisk-typu ORLIK i innych.

Sprzedaż i transport prowadzone są w całym kraju.

 

Rozwój

Dziś nasza oferta wzbogacona  jest również o sprzedaż sztachet metalowych- jesteśmy ( największym w regionie) dystrybutorem firmy „ Hanbud” zajmującej się produkcją pokryć dachowych. Sztachety te cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród rzeszy naszych zadowolonych klientów. Nasze ogrodzenia charakteryzują się szybkim i łatwym montażem oraz wysoką wytrzymałością i świetnemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu – dzięki procesom cynkowania i malowania proszkowego.

Jakość naszych produktów, miła, sprawna, fachowa i terminowa obsługa oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że nasi klienci polecają naszą firmę znajomym oraz innym zainteresowanym i poszukującym ciekawych, solidnych i estetycznych rozwiązań ogrodzeniowych.

Zadowolenie naszych klientów daje nam największą satysfakcję.

Sprzedaż i transport prowadzone są w całym kraju.

 

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja


Kaczki Średnie 33 A, 62-700, Turek

Komentarze