EUnika CENTRUM – leasingu - kredytów-dotacji-ubezpieczeń

Dodaj do ulubionych
Kontakt ul. Jedwabnicza 4/26, 62-700 Turek

tel. 605 427 387
http://eunika.com.pl/

Opis

Zajmujemy się kompleksowym finansowaniem działalności gospodarczej. Zdobywamy środki na inwestycje i rozwój firm. Pomagamy założyć własną działalność gospodarczą i zdobyć środki na start – jesteśmy partnerem rządowego programu „Wsparcie w starcie” i udzielamy niskooprocentowanych pożyczek na rozpoczęcie działalności oraz utworzenie miejsca pracy.

 

Oferujemy:

 

LEASING – pojazdów, maszyn i urządzeń przemysłowych, sprzętu budowlanego, komputerowego i medycznego, budynków i nieruchomości. Porównujemy oferty wielu firm leasingowych i proponujemy Klientom najkorzystniejszą ofertę.

Przedsiębiorco! Oszczędzaj swój czas – wybierzemy dla Ciebie najlepszy leasing. Dopasujemy parametry leasingu do Twoich potrzeb – od 1% opłaty wstępnej, długie okresy spłat, elastyczne raty, minimum formalności. Nie trać czasu na formalności – wykonamy je za Ciebie bez ŻADNYCH dodatkowych kosztów!

 

Kredyty – współpracujemy z wieloma instytucjami finansującymi działalność gospodarczą sektora MŚP i AGRO. Pośredniczymy w udzielaniu bankowych pożyczek inwestycyjnych, obrotowych i rolnych. Sporządzamy wnioski o niskooprocentowane pożyczki z UE – szybka procedura i wysoki wskaźnik przyznawalności!

 

Dotacje – przygotowujemy dokumentację do ubiegania się o środki z UE, programów ministerialnych, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, ZUS i innych źródeł

 

Ubezpieczenia – komunikacyjne, majątkowe, rolnicze, podróże, życie. Możliwość ubezpieczenia w ratach – 2, 4, 6 lub 12 ratach, bez obciążania budżetu! Współpracujemy z Wygodną Ratą – raty nawet do 12 miesięcy, minimum formalności.

Lokalizacja


Jedwabnicza, 4/26, 62-700

Komentarze