2 kwietnia tego roku powstało w Turku oryginalne miejsce, w którym nie tylko warzone jest piwo, ale można w nim spotkać się z przyjaciółmi, czy wybrać na romantyczną kolację. Browar Turek, bo tak je nazwano, to połączenie pasji i oryginalnych smaków. Niejako w odpowiedzi na oczekiwania klientów, stworzono w Turku lokal z niepowtarzalnym charakterem, w którym można zobaczyć jak powstaje prawdziwe piwo. 

W budynku - oprócz głównej sali oraz warzelni i leżakowni, które są miejscem powstawania szlachetnego trunku  - znajduje się także oddzielna sala VIP, w której można zorganizować imprezę, konferencję czy spotkanie. Właściciele Browaru organizują tu dla swoich gości niezapomniane imprezy i uroczystości. Odbywają się tutaj chrzciny, jubileusze czy tradycyjne imieniny i urodziny. Coraz popularniejsze staje się organizowanie wieczorów panieńskich i kawalerskich.

By sprostać oczekiwaniom Gości, Browar Turek może w całości zostać udostępniony na organizację wymarzonej imprezy. Wówczas zarówno dolna główna sala, jak i sala VIP na piętrze są do dyspozycji klienta. Ważne momenty, które Goście chcą spędzić w przemiłej atmosferze Browaru Turek, muszą być niezwykłe, a więc i menu tego dnia powinno spełniać to kryterium. Dlatego też wyboru dań na specjalne okazje dokonuje się wspólnie z Klientem, z uwzględnieniem przygotowanych na indywidualne zamówienie wyjątkowych propozycji, których nie znajdziemy w codziennej karcie.

W niedziele w Browarze Turek można spotkać całe rodziny, które odwiedzają to miejsce, by odpocząć i zjeść pyszny obiad. To tutaj organizowane są NIEDZIELNE OBIADY, znane z dobrych cen i szerokiego wyboru dań. By jeszcze bardziej ułatwić życie swoim klientom, Browar oferuje niedzielne obiady z dowozem na terenie miasta.

Zapaleni kibice mogą przyjść do Browaru Turek, by wspólnie z innymi oglądać najbardziej emocjonujące rozgrywki sportowe, zwłaszcza mecze piłki nożnej. Browar Turek znajduje się w spokojnej okolicy, przy Alei NSZZ Solidarność. Na zewnątrz goście mogą usiąść pod parasolami, skąd mają znakomity widok na plac zabaw przygotowany specjalnie dla najmłodszych.

Możemy również zdradzić, że w Browarze Turek zorganizowana będzie wyjątkowa impreza Sylwestrowa, a już w listopadzie taneczne Andrzejki, które poprowadzi charyzmatyczny DJ.

Wszystkich, którzy chcą spędzić wyjątkowe chwile w tym niezwykłym, oryginalnym miejscu Browar zaprasza codziennie od godziny 14.00.